Kliimameistrid > Tooted > Nord Duck > Maasoojuspump GEO BASE 406

Maasoojuspump GEO BASE 406

  • Põhivoolu temperatuur – 65 °С.
  • Ringluspumba energiatarbe klass – А, vähese energiatarbimisega.
  • Saadaval on 6, 8, 10, 12, 14 või 17 kW võimsusega soojuspumbad, mida on võimalik tootlikkuse suurendamiseks omavahel ühendada.
  • Sobib ühe ja kahe torustikuga küttesüsteemide, konvektorite ja põrandaküttega.
  • Omab sujuva käivitumise funktsiooni.
  • Madala müratasemega spiraalkompressor.
  • Paindlikud ühendusvõimalused.

5187.50

Kirjeldus

GEO BASE töötab suurepäraselt nii peamise küttesüsteemina kui abiküttesüsteemina.

GEO BASE 406-417Uus GEO BASE soojuspump on mõeldud väiksemate elu- ja tööstushoonete kütmiseks. Tänu hiljuti välja töötatud külmakontuurile ja kõrge efektiivsusega kompressoritele suudab GEO BASE soojendada vee 65 kraadini. See tähendab, et teil on rohkem kuuma vett ja soojemad radiaatorid.

Seade GEO BASE Рго on mõeldud soojuspumba ühendamiseks uute või juba olemasolevate küttesüsteemidega. Soojusallikana kasutatakse aluskivimis, pinnases või veekogus talletunud soojust. Soolvee süsteemi on võimalik hõlpsasti ühendada nii seadme parema, vasema, ülemise kui alumise osaga.

Tänu eraldiseisvate külmutusmoodulite olemasolule suudab GEO BASE võimsust suurendada kolmes etapis. Selle tulemusel töötab soojuspump sujuvamalt ning teda on lihtsam kohandada vastavalt hoonemahtudest tulenevatele nõuetele. Üheastmelise analoogiga võrreldes on vähenenud käivitumiste ja seiskumiste arv ning suurenenud seadme poolt toodetav tajutav soojus. Lisaks sellele on külmutusmoodulid väga madala müratasemega. GEO BASE 400 on saadaval kolmes versioonis: GEO BASE 406-417, GEO BASE 406-417 LЕР ja GEO BASE 406-417 2хLЕР, võimsustega 6, 8, 10, 12, 14 või 17 kW, mis on võimalik ühendada ka jadana üksteise järele.

GEO BASE 400 tooteseeria maasoojuspumpasid on võimalik ühendada jadamisi mitme soojuspumbaga. Kaskaadina ühendatud soojuspumpade tööd on võimalik juhtida Ваsic Display või Logic Pro/Family juhtimissüsteemi abil.

Logic Pro/Family kontrolleri ainulaadne paneel võimaldab kogu teie kodu küttesüsteemi juhtimist. Logicu juhtimissüsteemi abil on võimalik kontrollida juhtida soojuspumpade, päikesepaneelide ja puhvermahutite tööd, reguleerida küte maksimumvõimsusele ja soojendada basseinivett, reguleerida jahutusrežiimi ja soojuspumbaga ühendatud küttesüsteemide tööd.

Küte

Küttevõimsus  2.7 – 6 kW
Kuuma vee temperatuur  65 °C
COP 0/35 – 4.57
COP 0/45 – 3.54
Max. põhivoolu temperatuur 65 °C
Energiaklass (kütmisel) A

Mõõdud
Mõõdud 600 x 673 x 760 mm
Kaal 145 kg
Müratase 43 dB(A)
Integreeritud boiler – Ei

Toode lisatud ostukorvi
X