Kliimameistrid > Tooted > Nord Duck > Õhk-vesi soojuspump NORD DUCK AIR 406

Õhk-vesi soojuspump NORD DUCK AIR 406

  • Kütab kuni 110 m²
  • COP 4.9
  • A+
  • Efektiivne ja vaikne
  • Puhtam ja energiaküllasem õhk
  • Suurem võimsus ja pikem kasutusaeg
  • Kuum vesi ja Епеrgyflex
  • Lihtsa ja odava ühendusega – 3×400 V
KÜTTEVÕIMSUS: 6.2 kW, kuni 110 m²

5718.63

Kirjeldus

Kõige madalama müratasemega õhk-vesi soojuspump NORD DUCK AIR 400 on ühtlasi kõrge soojuskasuteguriga – 4,9 COP.

AIR 406-420Efektiivne ja vaikne

Efektiivne ja vaikselt töötav АIR 400 оn varustatud täiesti uue, efektiivsema ja senistest veelgi vastupidavama kompressori, elektroonse paisumisventiili ning uuendatud konstruktsiooniga ventilaatoriga. Kõik see muudab õhk-vesi soojuspumba märgatavalt tõhusamaks (4.9 СОР) ja tuntavalt vaiksemaks.

Uus disain

See suure müügimenuga õhk-vesi soojuspumba mudel on saanud ka uue täiustatud disaini, mis võimaldab tema ühendamist erinevate seadmetega.

Puhtam ja energiaküllasem õhk

АIR 400 vesi-õhk soojuspumpa on lihtne paigaldada, see võtab vähe ruumi ning ei vaja paigaldamiseks augu puurimist. Air 400 saab energiat välisõhust ja muundab selle teie radiaatorite ja põrandaküttesüsteemi jaoks kuumaks veeks ja soojuseks.

Võimas just siis, kui seda kõige enam vaja läheb

АIR 400 vähendab küttekulusid kuni 70%, tagab siseruumide soojuse kuni -22 kraadise välistemperatuuri juures ning soojendab vee kuni 65 kraadini.

Suurem võimsus ja pikem kasutusaeg

Tellimisel varustatakse АIR 400 automaatse sulatusrežiimiga, mis vähendab vajaduse täiendava sulatamise järele miinimumini. Tänu sellele toodab süsteem rohkem soojust, töötab suurema võimsusega ning tagab soojuspumbale pikema kasutusaja.

Jääd ei teki!

Paljude soojuspumpade puhul koguneb nende alla kondensaatvesi, mis külmub viimaks jääkamakaks. Seda enam ei juhtu. Uuel АIR 400 standardmudelil on sisseehitatud kütteseadmega äravoolurenn kondensaadi eemaldamiseks.

Kuum vesi ja Епеrgyflex

АIR 400 töötab kõige paremini koos multifunktsionaalse BASE i250 või BASE i550 Рro mahutiga, mis juhivad kütte- ja veesoojendamise süsteeme. Tänu olemasolevatele spetsiaalsetele ühendustele on võimalik soojuspumbaga ühendada päikesepaneel, veekontuuriga (veesärgiga) pliit või bassein.

Jätke oma vana keskküttekatel alles

Kui soovite katlaruumis alles hoida ka oma „vana tööhobuse“ – pole probleemi! АIR 400 с Logic Pro Сопtrоl võib töötada ka koos olemasoleva elektrilise-, gaasi-, õlikütuse- või tahkekütusekatlaga.

Paigaldusinseneride lemmikud

Miks paigaldusinsenerid AIRi armastavad? Aga sellepärast, et ta on väga vastupidav, teda on mugav kasutada ja lihtne paigaldada.

Küte

Küttevõimsus – 4.8 (3.8 – 6.2) kW
COP – 4.9
Energiaklass (kütmisel) – A+
Köetav pind kuni – 110 m²
Külmaine – R407C

Mõõdud

Mõõdud (välisosa) 1080×1245х545 mm
Müratase (välisosa) 56 dB(A)
Integreeritud boiler – Ei
Toode lisatud ostukorvi
X