Kliimameistrid > Tooted > AIWA > Õhksoojuspump AIWA T-Pro Nordic Wi-Fi 12 (3,3/3,5kW)

Õhksoojuspump AIWA T-Pro Nordic Wi-Fi 12 (3,3/3,5kW)

AIWA T-Pro Nordic Wi-Fi põhifunktsioonid
Töötamine kütterežiimis kuni -25°C (küttekaabel paigaldatud)
Töötamine jahutusrežiimis kuni -15°C
+8°C režiim / ECO režiim / Tervise režiim
Üles-alla ja vasak-parem mootoriga lamellid
Mugav jahutamine ja küte tänu perforeeritud vertikaalsetele lamellidele
Integreeritud Wi-Fi moodul
Isepuhastus funktsioon

699.001120.00

Kirjeldus

1951. aastal asutatud AIWA on Jaapani koduelektroonika teerajaja ja üks tööstuse tuntumaid kaubamärke. AIWA ei ole lihtsalt kaubamärk, vaid kogu filosoofia, mis juhib tootearendust ja püüdlust valmistada uuenduslikke, kvaliteetseid ja jätkusuutlikke tooteid rahvaste sügavale tasandile.
Uus AIWA T-Pro Wifi Põhjamaade õhksoojuspump on mitmes mõttes külmade talvede ja kuumade suvede jaoks oma klassi parem alternatiiv:
  • parem ajatu disain (matt viimistlus)
  • tohutult parem õhujaotus (MultiD + õrn tuul)
  • parem ja 20% kiirem kütte ja jahutuse käivitamine (SuperTurbo)
  • parem talvine töö (intelligentne sulatus, tehases paigaldatud küttekaablid, vajadusel SuperTurbo sulatamine, tasakaalustatud välisseadme paigaldus)
  • parem hooldustemperatuuri funktsioon +8 ( nutikas käivitamine)
  • parem hooldatavus
  • parem kaugjuhtimispult (selge ja lihtne kasutada)
  • paremad WiFi -funktsioonid (USB -pistikuga)
  • tõesti palju parem hinna ja kvaliteedi suhe (võrrelge seda komplekti konkurentidega)
  • tõesti palju parem investeering (lühike tasuvusaeg)
AIWA õhksoojuspumba filosoofia on keskendunud eriti siseseadme funktsioonide täiustamisele. Paljud tootjad kasutavad 3D (kolmemõõtmelist) õhukontrolli. Uus õhksoojuspump AIWA T-Pro on esimene maailmas, millel on MULTI-D (mitmemõõtmeline + õrn tuul) õhukontrolli funktsioonid.
Kui õhuvoolu reguleerivad tavalised õhksoojuspumbad, toimib AIWA MULTI-D õhuvoolu pehmendaja ja hajuti, tugevdades tuntud Coanda efekti (vt allpool). Laiem õhu sisselaskeala ja laiemad õhusuunajad, mille eel puhutud õhk peab läbima õhuvoolu puhastavaid, pehmendavaid ja filtreerivaid elemente.
See loob jahutusfunktsiooni kasutamisel mõiste “dušši stiil” ja küttefunktsiooni kasutamisel mõiste “blankett style”. Õhksoojuspump AIWA mitte ainult ei puhu õhku soovitud suunas, vaid levitab ka teie ruumide kliimat. Vaadake sellel lehel demovideot.
” Coanda fenomen”
Väljavoolu õhuvoolu kalduvus “neelata” ruumi pindadele, tavaliselt laele, on üldtuntud kui Coanda fenomen. Õigesti kavandatud õhujaotuslahenduse abil suurendab Coanda efekt sissepuhkeõhu segunemist ja ühtlast jaotumist ruumis, kuna katusepinna poole suunatud sissepuhkeõhk levib enne allapoole laskumist suuremale ristlõikele. Samal ajal on temperatuuride erinevused ühtlustatud. Coanda efekt tagab täiusliku ja meeldiva õhu segunemise. “
AIWA T-PRO WiFi Nordic Inverter õhksoojuspumba vapustav ajatu disain ja mattvalge pind peidab endas palju juhtivat tehnoloogiat. See kvaliteetne  õhksoojuspump on loodud ja testitud töötama Skandinaavia tingimustes. Lisaks tehasesse paigaldatud välisseadme küttesüsteemile on seadme standardvarustuses intelligentse elemendi sulatamise, välisseadme sulatamise ja sunnitud sulatamise funktsioonid.

Lisainfo

Standardpaigaldus

Jah, Ei

Toode lisatud ostukorvi
X